Līdzekļu vākšana, pēc Osčenkova domām, noritot pietiekami raiti, līdzekļus ziedojot gan privātās, gan arī juridiskās personas. Patlaban tiek kārtota visa nepieciešamā dokumentācija, ir pasūtīts projekts un pēc mēneša vai pusotra Dubrovina parkā blakus memoriālam varētu sākties gāzes rezervuāra uzstādīšana. Tuvojoties 9.maijam, ziedotāji varētu aktivizēties, prognozēja iniciatīvas grupas pārstāvis.
Jau ziņots, ka janvāra sākumā sabiedriskā organizācija Atdzīvināsim Mūžīgo uguni paziņoja par pilsētā, Dubrovina parkā (toreiz Komjaunatnes parks), kādreiz degušās Mūžīgās uguns atdzīvināšanas kampaņas sākumu. Šim nolūkam sabiedriskā organizācija sākusi līdzekļu vākšanu, aicinot iesaistīties kampaņā visu pilsētas sabiedrību un varas iestādes.
Sabiedriskā organizācija Atdzīvināsim Mūžīgo uguni Daugavpilī starp jaunajiem dizaineriem izsludinājusi arī kampaņas Mūžīgās uguns atdzīvināšanai nozīmītes maketa konkursu, kurš noslēgsies aprīļa sākumā. Nozīmītes paredzēts izsniegt visiem interesentiem, kas, tās valkājot, gatavi simboliski atbalstīt ''Mūžīgās uguns'' atdzīvināšanas kampaņu.
Mūžīgās uguns atdzīvināšanai ir nepieciešami aptuveni 2200 latu gāzes rezervuāra uzstādīšanai un 6000-7000 latu gāzes iegādei. Organizācija jau ir noslēgusi nodomu līgumu ar SIA "Latvijas propāna gāze", kas ir gatava nodrošināt projekta tehnisko daļu.
1984.gada 27.jūlijā Daugavpilī toreizējā Komjaunatnes parkā, pie memoriāla pilsētas atbrīvotājiem, kas atdevuši savas dzīvības cīņā ar fašismu, kā miera simbols un atgādinājums nākamajām paaudzēm tika izvietota Mūžīgā uguns. 1991.gadā jaunā pilsētas pašvaldības vadība Mūžīgo uguni nodzēsa, pamatojot šādu rīcību ar nelietderīgiem līdzekļu tēriņiem. Savukārt marodieri izlaupīja simbolisko vietu - zvaigzni, kurā agrāk dega Mūžīgā uguns. Pēc vairākiem gadiem memoriāls tika atjaunots sākotnējā veidolā, bet Mūžīgā uguns vairs nav mūžīga, tā tiek iedegta vien divas dienas gadā.
Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, organizācijas Atdzīvināsim Mūžīgo uguni pārstāvji līdz šim aktīvi ir iesaistījušies parakstu vākšanā par krievu valodu kā otru valsts valodu, rīkojuši mītiņu pret tā saucamo PAS Daugavpils siltumtīkli privatizāciju, kā arī iesaistījušies citās politiskajās aktivitātēs.