I. Feiferis Dienai atklāja, ka bija pārsteigts par A. Brigmaņa sacīto. “Tas nav nopietni,” teica Feiferis un atzina, ka "būtu bijis tikai normāli, ja Brigmaņa kungs būtu man vismaz pirms tam piezvanījis”. Pēc I. Feifera teiktā nekāda saruna ar Brigmani par viņa iespējamo kļūšanu par premjeru nav notikusi. Viņš uzskata, ka tāpēc nav nekāda pamata tagad apspriest šo jautājumu.
A. Brigmanis intervijā izteicās, ka situācija, ka I. Feiferi gribēja iecelt par Parex bankas prezidentu, bet viņš atteicās, jau norāda uz to, cik labi viņš izprot problēmas dziļumu, nevis ka viņš būtu mazdūšīgs. "Manuprāt, viņš būtu pieņemams kā bezpartejisks kandidāts,” uzskata A.Brigmanis.
“Kas notiek tālāk? Ja sabloķējas labējā opozīcija – tās ir 23 balsis,
plus TP ar 21 balsi, un tad ir jautājums – kas vēl nāv klāt? Vai tiek
nobīdīti malā TB/LNNK, zaļie zemnieki un LPP/LC un paņem Saskaņas
centru, vai arī notiek sarunas ar mums ir LPP/LC. Jā bet kas tad šo
valdību varētu vadīt?” versijas avīzei klāsta un jautājumu uzdod
A.Brigmanis.
Intervijā viņš arī saka, ka daudzām partijām šobrīd vairs nav ko zaudēt.
“TP, piemēram, reitings 2,5%, ko tad vēl. Tagad tikai jāmeklē resurss – iespējams, bezpartejisks premjers, kurš ar sirdi un dvēseli atbalsta TP idejas. Mēs no reitinga viedokļa varbūt neesam tik sliktā situācijā, bet pār mums gāžas, kā lavīna, kas var reitingu noslaucīt – mēs tomēr esam liels politisks konkurents TP pašvaldību vēlēšanās, un tas ir kā sarkana lupata viņiem priekšā – tad ir jādara viss, lai mūs gremdētu – jāiztēlo kā kādi valdības gāzēji vai vēl nez kas. Otrs faktors – ahā, februāra vidus, sākas Aivara Lemberga prāva, bet Aivars Lembergs tiek uzskatīts par vienu no risinājumiem premjera amatam, ahā, tātad jānosit arī šī kārts. Fonā visam vēl ekonomiskā krīze, kas iedzen depresijā sabiedrību.”