"Kāda tur vairs var būt runa par objektīvu izmeklēšanu, kas ir prokuratūras pienākums," sarunā ar aģentūru BNS teica Jaundžeikars un nosauca izveidojušos situāciju par interešu konfliktu.
Savukārt uz jautājumu par A.Loskutova iespējamo pēcteci KNAB vadītāja amatā deputāts vairījās atbildēt, norādot uz Ministru prezidenta kompetenci šajā jautājumā.
Jau vēstīts, ka ģenerālprokurors pirmdien A.Loskutovam izteicis darba piedāvājumu, taču pagaidām netiek atklāts, kādu amatu.
A.Loskutovs pēc pirmdienas tikšanās ar J.Maizīti sacīja, ka viņam vajadzīgs laiks, lai apdomātos. Bijušais KNAB priekšnieks nevēlējās atklāt, kāds amats viņam prokuratūrā piedāvāts, taču tas nav jaunizveidots.
Ziņots arī, ka J.Maizītis jau tūliņ pēc Saeimas balsojuma, ar kuru A.Loskutovs atbrīvots no KNAB vadītāja amata, piedāvāja viņam nākt strādāt Ģenerālprokuratūrā, tobrīd vēl nekonkretizējot iespējamo amatu.
Saeima A.Loskutovu jūnija beigās atbrīvoja slēgtā balsojumā ar vēlēšanu zīmēm. Par viņa atlaišanu balsoja 52 tautas kalpi, bet viņa palikšanu amatā atbalstīja 40 deputātu. Viena vēlēšanu zīme tika atzīta par nederīgu.