Frakciju var veidot no viena saraksta ievēlētie, vai vienas partijas biedri. Līdz ar to viņam ir divas iespējas. Dzintaram Rasnačam (TB/LNNK) bija sajūta, ka I.Kalniņš varētu arī palikt tēvzemiešu frakcijā. Dz.Rasnačs arī uzsvēra, ka frakcija jebkurā gadījumā turpinās pastāvēt. Ja to atstātu I.Kalniņš, tajā varētu iekļauties no ZZS ievēlētais Visvaldis Lācis, kurš tagad ir ārpusfrakciju deputāts. Taču tādā gadījumā frakcija ir jāreorganizē un jāpārdēvē par apvienības Visu Latvijai! — TB/LNNK frakciju, jo V.Lācis ir Visu Latvijai! biedrs. Frakciju var izveidot pieci deputāti, bet, ja I.Kalniņš aizietu, tajā paliktu četri deputāti.
«Man ar Imantu bija, ir un būs vislabākās cilvēciskās un darba attiecības,» piebilda Dz. Rasnačs. Arī I.Kalniņš atzina, ka cilvēciski viņam ir žēl šķirties no kolēģiem, ar kuriem kopā strādājis. Viņš jau apsvēris domu iet projām tad, kad «Ģirts Kristovskis, Inese Vaidere un Roberts Zīle sāka partiju dīrāt pa gabaliem, kamēr tā arī sabruka», atzina I.Kalniņš, kurš toreiz palicis tieši tāpēc, lai frakcija varētu turpināt darbu.
Kalniņa lēmums pāriet uz Zemnieku savienību ir rūpīgi pārdomāts
Saeimas deputāts Imants Kalniņš _Dienai _apstiprināja, ka plāno iestāties Latvijas Zemnieku savienībā un ka piedāvājumu startēt no ZZS arī Saeimas vēlēšanās ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis viņam izteicis jau pirms ilgāka laika. Līdz ar to šis neesot pēkšņi pieņemts lēmums, un viņš to rūpīgi pārdomājis. Taču I.Kalniņš neatbildēja, kurā no Saeimas frakcijām plāno strādāt līdz Saeimas vēlēšanām rudenī.
Uzmanību!
Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.