"Latvijas Banka aizvadītajos gados nav nesamērīgi un nepamatoti audzējusi darbinieku skaitu un administratīvos izdevumus, kā tas noticis daudzviet publiskajā sektorā, tādēļ Latvijas Banka neuzstāda par pašmērķi un neīsteno kampaņveidīgu administratīvo izdevumu samazināšanu," vēstulē deputātiem norāda I. Rimšēvičs. Viņš raksta, ka 2010. gada administratīvo izdevumu apjoms aptuveni atbilst 2006. gada līmenim.
Vēstulē ir arī atbildes par deputātu interesējošiem jautājumiem par fiskālo politiku. Citustarp I. Rimšēvičs norāda, ka gadījumā, ja ekonomikas izaugsme izrādītos straujāka par prognozēto un budžeta ienākumi būtu lielāki par plānotajiem, tie būtu jāizmanto ātrākai budžeta deficīta un valsts parāda mazināšanai, nevis budžeta izdevumu palielināšanai.
Bet darbam Latvijas Bankas padomē tiek virzīti speciālisti ar plašu redzesloku, makroekonomisko jautājumu izpratni un padziļinātām zināšanām atsevišķos darbības laukos. "Uzskatu par nepieciešamu stiprināt Latvijas Bankas padomes darbu ar augsta līmeņa speciālistu juridiskajā jomā," raksta I. Rimšēvičs.