A.Šlesers lepni stāstīja, kā tiek veidota viņa komanda un kādas ir tās ieceres galvaspilsētā. "Neviens nenāk ar programmu. Visi tikai runā, ko Šlesers var izdarīt sliktu, bet nesaka, ko viņi gatavojas izdarīt labu," teica A.Šlesers. Citi politiskie procesi, piemēram, iespēja atlaist Saeimu, ņemot vērā, ka tuvojas Valsts prezidenta Valda Zatlera noteikto uzdevumu izpildes termiņš — 31.marts —, A.Šleseru neuztraucot, jo "Valsts prezidents nevar atlaist Rīgas domi, bet Rīga var izvilkt valsti no krīzes".
Aģentūra LETA ziņo, ka intervijā laikrakstam Biznes &Baltija A.Šlesers ir sacījis: "Pēc 6.jūnija, kad es kļūšu par mēru, lielā politika valstī mainīsies. Rīgai būs nozīmīgākā loma, un tā ietekmēs politiku tā, kā nekad iepriekš. Ņujorkā ir [Maikls] Blumbergs, Maskavā — [Jurijs] Lužkovs, bet Rīgā būs Šlesers." Uz šiem izteikumiem piektdien reaģēja TB/LNNK līderis Roberts Zīle, kurš paziņojumā medijiem vaicā: "Vai tiešām Jurija Lužkova Maskavā ieviestās pārvaldības metodes un Krievijas "demokrātijas" principi būtu tas politiskās kultūras paraugs, kuram mums jāseko? Vai arī mūsu virziens tomēr ir cits — uz modernai demokrātijai atbilstošu labas pārvaldības modeli, kas nozīmē caurskatāmu un sabiedrībai saprotamu lēmumu pieņemšanu, kā arī kompetentu cilvēku, nevis sev pietuvinātu personu iecelšanu atbildīgos amatos."
Mainoties valdībām, notikušas izmaiņas vairākās Saeimas frakcijās. Nākamajā nedēļā mandātu plāno atjaunot arī bijušais premjers Ivars Godmanis un bijušais bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks, kurus LPP/LC pieteikusi kā saraksta līderus Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Saeimā atgriezies arī bijušais finanšu ministrs Atis Slakteris, un Tautas partijas frakcijā mandātu zaudēja Ērika Zommere. Mandātus uz ministru pilnvaru laiku Valda Dombrovska (JL) valdībā ir nolikuši Jaunā laika ministri Artis Kampars, Linda Mūrniece un Einars Repše. Viņu vietā Saeimā uz laiku būs Igors Aleksandrovs, Guntis Bērziņš un Madars Lasmanis, kuriem jau ir parlamentārā darba pieredze.