"Pirms tam šajā vietā atradās vecs baseins, kurš nebija lietojams jau daudzus gadus. Baseinā bija vecas betona un dzelzs konstrukcijas, kas ne tikai bojāja ainavu, bet arī apdraudēja galvenokārt bērnu drošību," jaunā parka vietas izvēli skaidro Rīgas Kurzemes priekšpilsētas izpilddirektora vietnieks Edvīns Čulkstēns. Skeitparka ierīkošana veikta sadarbībā ar Bērnu un ģimenes lietu ministriju, un tā kopējas izmaksas bija aptuveni 29 tūkstoši latu. "Kurzemes priekšpilsētā trūka publisku vietu, kur bērniem un jauniešiem pavadīt brīvo laiku un nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, piemēram, skeitošanu, kas ir tik populāra jauniešu vidū," saka izpilddirekcijas pārstāvis.
Par drošību laukumā gan katram ekstrēmo sporta veidu cienītājam būs jārūpējas pašam, lietojot aizsargķiveri, ceļu un elkoņu aizsargus. E.Čulkstēns norāda, ka speciāli algota darbinieka, kas ikdienā uzraudzītu drošības noteikumu ievērošanu, nebūs, bet skeitparks būs pašvaldības policijas uzmanības lokā.
"Mūsu audzēkņiem gan ir iespēja skeitot skolas pagalmā, bet jaunais skeitparks būs vēl viena vieta, kur nodarboties ar sportiskām aktivitātēm pēc stundām," saka Āgenskalna ģimnāzijas direktore Sandra Sīle. Viņa ir pārliecināta, ka skolnieki tādēļ stundas nebastos, bet izmantos brīvo laiku pēc stundām. Viņa arī cer, ka jaunais skeitparks neradīs tikpat lielu troksni kā Grīziņkalnā esošais.
Izpilddirekcija gan sola, ka pēc projekta īstenošanas plānots apzināt trokšņu līmeni. Ja būs nepieciešams, plānots ap jauno skeitparku uzstādīt skaņu slāpējošu žogu, lai netraucētu apkārtējo dzīvojamo māju iedzīvotājus.