"Mums ir provizoriski sarunāts ar Maskavas pilsētas medijiem, ka ar atlaidēm reklamēsim Rīgas pilsētu, ka mēs domāsim par to, kā centralizēti strādāt tūrisma kompānijām, vedot tūristus uz Rīgu, mēs runājām ar vēstniecību, lai padarītu vīzas izsniegšanas pakalpojumus daudz draudzīgākus. Plāns ir ar 18. novembri izrotāt pilsētu līdz janvāra beigām, jo, piemēram, Krievijā ir ilgas brīvdienas, ka cilvēki grib braukt prom. Ne visi var atļauties Parīzi vai Vīni, bet Rīga ir ideāla vieta, ja ņemsim cenu pret kvalitāti."
Dome ir apņēmusies novērst krāpšanu bāros līdz Ziemassvētkiem. Šobrīd neesot mehānisma, lai izvairītos no situācijas, ka
īpašnieks pēc divām dienām atver bāru ar jaunu nosaukumu, un saņem
jaunu alkohola tirdzniecības licenci. "Juristi pēta tiesiskus pamatus,
lai liegtu šīm vietām normāli funkcionēt. Ja Martini Asti 6
litru pudele maksā 2000 latu, tad kaut kas nav kārtībā. Līdz
Ziemassvētkiem tas būs novērsts." Biznesam, kas pelna naudu ar šādām
metodēm, strādāt nebūs iespējams, ir pārliecināts pilsētas mērs.
“Nav problēma ar cenām. Mums ir brīva valsts, un pudeli var tirgot kaut vai par 5000 latu, bet problēma ir tā, ka cilvēks atnāk, un viņš nezina, cik tas maksā. Viņš domā, ka tas maksā 20 vai 50 latu, un viņam pēc tam pasaka, ka ēdienkartē ir rakstīts, cik tas maksā,” situāciju Vecrīgā un melno bāru sarakstu pirmdien komentēja Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņas centrs). Dome plāno novērst krāpšanu bāros līdz Ziemassvētkiem.