Rinkēvičs pēc tikšanās ar Igaunijas kolēģi stāstīja, ka diskusijas bijušas ļoti labas, pārrunāti jautājumi par ļoti plašu attiecību spektru, tostarp par enerģētikas problēmām un drošības situāciju reģionā. Ministrs apliecināja, ka abas valstis ir vienisprātis par NATO Varšavas samitā pieņemto lēmumu izpildi, kas, kā sacīja Rinkēvičs, norisinoties "ļoti labi, apmierinoši".
Tāpat viņš apliecināja, ka Baltijas valstis cieši sadarbosies, lai veidotu kontaktus ar jauno ASV administrāciju, veicinot dialogu.
Abu valstu ārlietu ministri pārrunājuši arī jautājumus, kas skar gaidāmo Igaunijas prezidentūru Eiropas Savienības (ES) Padomē. Rinkēvičs izteica cerību, ka Austrumu partnerības jautājums tiks uzturēts aktuālās dienaskārtības pirmajā saraksta galā, kā arī pauda apņēmību nepieciešamības gadījumā sniegt atbalstu Igaunijai tās prezidentūras laikā, lai tā būtu "veiksmes stāsts".
Savukārt Miksers norādīja, ka ES dalībvalstu ārlietu ministriem šis ir saspringts laiks un prezidentūras darba kārtība arī būs diezgan aizņemta. Viņš apliecināja, ka Igaunijas vērtējumā Austrumu partnerībai nepieciešams pievērst uzmanību, kas arī tikšot darīts.
Taujāts par Igaunijas jaunās valstības ārpolitikas kursu, ministrs sacīja, ka lielas izmaiņas ārpolitikā nav sagaidāmas. Turklāt Igaunija ir apņēmības pilna noturēt pašreizējo kursu. Viņš arī sacīja, ka Igaunija atbalsta ES noteikto sankciju pret Krieviju saglabāšanu, kamēr netiek ievērotas Minskas vienošanās.
Savukārt runājot par Sīrijā notiekošo, Igaunijas ārlietu ministrs pauda bažas par situācijas iespējamo attīstību, taču pauda pārliecību, ka starptautiskā sabiedrība darīs visu iespējamo. Viņš arī sacīja, ka pie atbildības jāsauc cilvēktiesību pārkāpēji.
Tam piekrita arī Rinkēvičs, kurš, atkārtojot jau iepriekš pausto, apliecināja, ka pastrādātie noziegumi agrāk vai vēlāk tiks attiecīgi novērtēti un atbildīgie tiks saukti pie atbildības. Viņa ieskatā pašreizējā situācija ir arī apkaunojums starptautiskajai sabiedrībai.