Pēc viņas novērojumiem, skolēniem šī pašvadītā mācīšanās sagādā sarežģījumus, jo viņiem ir ļoti būtiski jāpārorientējas. Tāpat viņa stāstīja, ka regulārāka kļūst norakstīšana, proti, skolēni darbus neizpilda paši, bet gan pārraksta cita klasesbiedra darbus.
Viņa skaidroja, ka mēdz būt tā, ka skolēns stundā piedalās un varbūt kaut ko nesadzird, bet viņam ir iespēja pieiet pie kāda klasesbiedra vai skolotāja un pajautāt, taču tagad bērnam viss jāskaidro un jādara pašam.
Viņa arī norādīja, ka skolotāji jūt, ka sabiedrība līdz šim nenovērtēja, ka skola organizē divas trešdaļas bērna dienas laika, bet šobrīd šī organizēšana nenotiek un viss ir uz vecāku pleciem. Vienlaikus, apzinoties to, ka katra skolēna mācību temps ir atšķirīgs, asociācijas skolotāji ir novērojuši, ka skolēni neprot organizēt savu laiku.
Vaicāta, kā vērtē izglītojošo kanālu Tava klase, Vanaga atbildēja, ka pati strādā ģimnāzijā, kur mācās bērni no 7.klases, tāpēc viņa saviem skolēniem vēl nav devusi skatīties šo kanālu, tomēr, pēc viņas domām, šis kanāls noderēs, jo visas interaktīvās lietas, kas skolēnus "izsit no rutīnas", ir noderīgas.
Tāpat viņa iezīmēja, ka pirmo klašu skolēni ļoti vēlas saistīties ar skolu, tāpēc šāda kanāla izveide vērtējama kā pozitīvs atbalsta solis.
Jau vēstīts, ka no 13.marta līdz 12.maijam Latvijā saistībā ar Covid-19 pandēmiju izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni aizliegumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību. Ārkārtējās situācijas laikā arī mācības Latvijas skolās un augstskolās tiek organizētas attālināti.
Divos virszemes TV kanālos - ReTV un Sportacentrs.com TV- tiek pārraidītas mācību stundas 1.-6.klašu skolēniem, bet no 14.aprīļa stundas pārraidīs arī 9.un 12.klašu skolēniem.
Tēvs
EBOLA
Pēterītisapolitiskaishuligāns