Viņš atzina, ka stacionāro radaru uzstādīšana nedaudz aizkavējusies, bet uzņēmums dara visu iespējamo, lai pasteidzinātu darbus un izpildītu savas saistības līdz 20.maijam uzstādīt iekārtas.
Vērtējot fotoradaru ieviešanas procesu, Borisovs norādīja, ka projekta īstenošanā pieļauta kļūda un sabiedrība nepietiekami informēta par notiekošo. Līdz ar to patlaban emocijas sit augstu vilni un cilvēkiem ir nepareizs priekšstats par fotoradaru ieviešanu. Piemēram, cilvēki brīnās, ka pirms pārvietojamiem fotoradariem neuzstāda brīdinošās zīmes, lai arī to plānots darīt tikai pirms stacionārajiem radariem.
Uzņēmējs pauda nožēlu, ka patlaban visi runā tikai par to, kas šajā projektā nav izdarīts, bet nekas netiek teikts par to, cik milzīgs darbs jau ieguldīts, ieviešot pārvietojamos fotoradarus, iepērkot iekārtas un apmācot cilvēkus.
Komentējot Vitronic Baltica ieņēmumus, Borisovs norādīja, ka tie aptuveni atbilst sākotnēji plānotajiem. Kopumā šis ir piecu gadu projekts un patlaban aizvadīts tikai gads. Šis ir projekta sākuma posms, kurā galvenokārt tiek ieguldīta nauda.
Lūgts komentēt autovadītāju sašutumu par pārvietojamo fotoradaru slēpšanu, Vitronic Baltica vadītājs norādīja, ka līdzīgu praksi izmanto arī citās valstīs. Tiem autovadītājiem, kuri nepārkāpj noteikumus, par to nebūtu jāsatraucas.
Vietas, kur jāizvieto fotoradari, nosaka policija un Vitronic Baltica ir tikai izpildītāji. Borisovs arī informēja, ka līdz šim ierosināti trīs kriminālprocesi par fotoradaru bojāšanu, tostarp vienā gadījumā nodarīti tīši bojājumi. Viņš pauda cerību, ka pēc stacionāro fotoradaru uzstādīšanas nepieaugs vandalisma gadījumu skaits.
Komentējot internetā izplatīto videomateriālu, kurā redzama Vitronic Baltica automašīna, kas būtiski pārkāpj braukšanas ātrumu, Borisovs norādīja, ka šis gadījums ir izmeklēts un pieņemti attiecīgi lēmumi. Viņš piekrita, ka fotoradaru ieviesējiem jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un jārāda piemērs citiem satiksmes dalībniekiem.