Apskatīt iespējams vismaz daļu kolekciju Ņujorkas Metropoles mākslas muzejā un Modernās mākslas muzejā, Londonas Nacionālā galerijā, Valsts muzejā Amsterdamā, Sanktpeterburgas Ermitāžā, Ufici galerijā Florencē un citos.
Google izmantojis to pašu tā saukto Street View jeb ielas skatījuma digitālās fotografēšanas tehnoloģiju, kas ļauj virtuāli pastaigāties pa dažādu pasaules pilsētu, tostarp arī Rīgas, ielām. Vairums muzeju ļāvuši Google fotogrāfiem gar gleznu kolekcijām ripināt īpaši aprīkotus divriteņus ar augstas izšķirtspējas kamerām, uzņemt tūkstošiem attēlu un no tiem veidot īpašu, nepārtrauktu skatījumu, it kā lietotājs pats virzītos pa attiecīgo galeriju.
Katrs no 17 muzejiem arī ļāvis Google nofotografēt vienu no savas kolekcijas šedevriem ar īpaši augstas izšķirtspējas tehnoloģiju un to ievietot internetā septiņu miljardu punktiņu veidojošu attēlu. To var apskatīt veidā, kas nebūtu iespējams pašā muzejā, kur bez īpašas atļaujas nevienu nelaistu klāt ar palielināmo stiklu pētīt gleznas faktūru un sīkākās detaļas.
Kā pārliecinājās biznesa portāls Nozare.lv, apskatot Rembranta Nakts sardzi, iespējams palielināt attēlu un saskatīt pat plaisas vairākus simtus gadu vecā krāsā ap vienu no gleznā attēloto figūru acīm.
Jau ziņots, ka Street View fotografēšana dažviet pasaulē izraisījusi skandālus, jo attēlos nejauši piefiksēti cilvēki neparastās un kompromitējošās situācijās, piemēram, dzērāji, kas guļ uz ietves, vai sievietes, kas pastaigājas dārzā ar atkailinātu ķermeņa augšdaļu. Problēmas radušās arī ar attēliem, kur uz ēku sienām redzami rupji uzraksti dažādās valodās, kā arī sūdzības par adrešu publiskošanu un privātuma pārkāpumiem. Dažviet arī notikuši apzināti mēģinājumi izķēmot Streetview attēlus. Cilvēki tīšuprāt atkailinājuši dibenu Google mašīnām vai rādījuši rupjus žestus.