Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

ASK Rīga zaudē Lietuvos rytas SEB BBL pusfinālā

SEB Baltijas Basketbola līgas (BBL) Final Four turnīra pirmajā pusfināla spēlē zaudējumu piektdien piedzīvoja ASK Rīga vienība, kas ar 76:85 piekāpās Viļņas Lietuvos rytas.

ASK Rīga rindās labākais ar gūtajiem 22 punktiem un izcīnītajām deviņām atlēkušajām bumbām bija Ernests Kalve. Maruss Runkausks guva 16 punktus, bet Andrjus Mažutis guva 15 punktus.

Jau spēles sākumā Lietuvas kluba basketbolisti veikli iekrāja pārsvaru un līdz pirmā puslaika beigām to palielināja līdz 17 punktiem (50:33). Spēles otrajā puslaikā rīdzinieki atspēlējās, turklāt grozā krita teju katra bumba. Viļņas klubs sasprindzināja uzmanību spēlei aizsardzībā, rīdziniekiem vairs ne tik ļoti veicās uzbrukumos un Lietuvos rytas pamazām atguva pārsvaru.

Piektdien plkst. 19 notiks otrā pusfināla spēle, kurā tiksies finālturnīra saimnieki Tartu Rock un Kauņas Žalgiris vienības.