Basketbolistiem jāatrod spēles pavediens

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ludis
L
valteru jau nu droši varēja sūtīt Bērziņa pēdās. Neviens normāls klubs neņem, bet uzvedās it kā spēlētu Džordana līmenī. Ievēroju, ka vinš pat savas idiotiskās klūdas nepārdzīvo. "zvaigzne" ...vemt gribās
anglosaxis
a
Tu nu gan esi gnīda. Piedod, parasti nelamājos, bet šoreiz nervi neuizturēja.
nu nu
n
Paskaties pulkstenī apm. cikos beidzas 1. puslaiks (1.un2. ceturtdaļa) un tad sapratīsi...
skots
s
Man pēc vakardienas spēles divi secinājumi: Blūms ir labāks saspēles vadītājs par Valteru un Biedriņam bumbu parocīgi spēj iespēlēt tikai Kalve. Izskatās, ka spēlētājiem galvenā problēma ir galvās. Garām met nevis tā, ka bumba atsitas pret stīpu vai izgriežas no groza, bet gan tā, ka vispār garām - pāri grozam, pret vairoga augšējo kreiso stūri utt. Soda metieni vēl vairāk pierāda to, ka ir problēmas gan fiziskajā, gan psiholoģiskajā ziņā. Nav daudz tādu komandu, kur precīzākais soda metienu izpildītājs ir centra spēlētājs (Kambala).
Grand Total
G
Kur jūs rāvāt 2x40 minūtes, ja zināms, ka basketbola spēle ir 4x10 minūtes. Ļoti tālu no basketbola esat!
izbijis valsts patriots
i
Nevar atrast to ,kas nekad nav bijis.
Aldis
A
ja parak daudz laika tērē naktsklubiem un alkoholam un meitenēm, tad nekāds baskets nebus... t ā nu ir. amatieri. un totāli lūzeri. nav vērts par viniem uztraukties.
karbonkuls
k
Cerams izdosies. Pašu spēlētāju labā, protams. Čempi skatās ne tikai puiši no blakus dzīvokļa, bet arī nopietni un ietekmīgi basketbola aprindu darboņi... Nez vai uz "neveiksmi" viņiem labpatiksies norakstīt ilgstošu profesionālā basketbolista nespēju tikt galā ar visvienkāršākajiem uzdevumiem laukumā... Iespējas vērtēju ar 45/55 Vācijas labā. Mūsu spēlētāju uzdevums patiesībā itin vienkāršs - saprast, ko kurš konkrētajā brīdī spēj - atrast līderi (us) un uz tiem spēlēt nevis sevi iedomāties kā glābēju, ja pēdējās spēlēs nekas nav izdevies (Valters, Šķēle). Disciplīna, disciplīna, disciplīna. Tā Valtera atteikšanās iet malā pēc trenera pieprasījuma spēlē ar krieviem vien par šo to liecina... Turam īkšķus!
@
@
2x40 minūtes pie TV jau varēsim izturēt. Es - bez pretenzijām. Nevis tādēļ, ka neticu latviešu basketbolam vai ka spēle nepatiktu, bet tāpēc, ka basketbols ir spēle, kurā to bumbu grozā iemet vai nu viena vai otra komanda. Viena noteikti iemet vairāk par otru.
haha
h
Lai arī basketbolisti nav pelnījuši nekādu aizstāvību, es kā sportists (skrējējs) saprotu, ko Janičenoks teica. Vismaz domāju, ka saprotu. Proti, ja tu neesi labā formā, tu nestrādā par 100% , kas nozīmē, ka tu netērē tik daudz enerģijas, kā tad, ja tu būtu labā formā un varētu strādāt par 100%. Spēle ir vairāk vai mazāk tādi kā rāvieni. Spēlētājs, kas ir labā formā, visus rāvienus aizvada ar maksimālu piepūli. Ja tu esi vājš, tu tā nevari vienkārši rauties, un, lai arī tu tajā brīdī esi noguris, pēc spēles tu atgūsties ātrāk, jo kopējais enerģijas patēriņš ir mazāks. Cerams, ka varēja saprast.
līdzjutējs
l
Gunti, es vairs nevaru, man ir parādijušies pirmie sirmie mati, nostāvēju kājās pie TV 2x40min saķēris galvu, vai man šodien tas pac vēlreiz būs jāpiedzīvo?
markello
m
"Kā tos izdosies realizēt laukumā – tas lielā mērā būs atkarīgs no pirmo maču neveiksminieku Kristaps Valtera un Armanda Šķēles snieguma". Kāpēc neveiksminieku? Vnk, neprofesionāļu...
eleja
e
ak visas sis runas vajadzibas izteiksme un maksligas sastavdalas saskalditie plani :)))) lv cies no vienas overarching problemas -- vini ir psihologiski nenoturigi izskirosos brizos. visiem viss krit kad lidz beigam vel talu vai esam liela vadiba (un ari kad tik slikti ka zaudet vairs nav ko). tiklidz pienak bridis -- tiesi SAJA uzbrukuma IR jaiemet, nekas nenotiks -- skele nostaigas, helmanis uzmetis triniti (garam) un kambala dabus piezimi uzbrukuma. tiklidz SIS ISTAIS bridis bus garam, viss atkal bus kartiba. un ta talak un joprojam