Rīgā +4 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Bertānam starta piecinieks un 12 punkti Spurs sāpīgā zaudējumā Jūtā

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva 12 punktus NBA regulārā turnīra izbraukuma spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio Spurs vienība viesos ar 99:101 atzina vietējo Jūtas Jazz pārākumu. Šī bija desmitā Jūtas basketbolistu uzvara pēc kārtas, tikmēr Sanantonio piedzīvoja otro zaudējumu.

Spēles pirmo daļu labāk aizvadīja laukuma saimnieki, vienubrīd iekrājot 13 punktu pārsvaru un savā labā noslēdzot pirmo puslaiku - 54:48.

Trešajā ceturtdaļā spēles groži jau bija visu rokās, šīs 12 minūtes viņiem uzvarot ar 14 punktu pārsvaru, turklāt ceturtās ceturtdaļas ievadā Spurs bija priekšā jau ar +12. Diemžēl nesekoja tikpat spožs noslēgums, jo Jazz strauji atspēlējās, pēdējās 12 minūtēs gūstot 32 punktus. Uzvaras grozu pēdējā minūtē mājiniekiem guva Donovans Mičels, kurš kopā iemete 25 punktus.

Vēl uzvarētājiem 20 punktus pievienoja Džo Inglss, bet 19 Derrika Feivorsa kontā.

Spurs labā 16 punkti Kailam Andersonam, 15 punkti un tikpat atlēkušo bumbu Po Gazolam, bet 13 iemeta Denijs Grīns. Komandu pamatīgi nomocījuši savainojumi, kuru dēļ ilgstoši nespēlē vairāki līderi.

Bertāns 28 minūšu laikā grozā raidīja piecus no astoņiem metieniem no spēles, tostarp divus no četriem tālmetieniem, tāpat viņa kontā četras atlēkušās bumbas, trīs bloķēti metieni un viena pārtverta piespēle.

Spurs ar 35 uzvarām 58 spēlēs saglabā 3. vietu Rietumos.