Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Bertāns paliek bez punktiem sagrāvē pār Nuggets

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien devās laukumā pašā spēles izskaņā, bet viņa pārstāvētā Sanantonio Spurs komanda NBA regulārā turnīra duelī viesos augstkalnē ar 127:99 sagrāva Denveras Nuggets

Spēli nedaudz labāk iesāka mājinieki, kuri uzvarēja rezultatīvajā pirmajā ceturtdaļā (33:29) un vadību saglabāja līdz pat otrās ceturtdaļas vidum. Tad priekšā tika viesi Spurs, uzvarot pirmajā puslaikā (58:53) un strauji atraujoties. Ja vēl pēc trešās ceturtdaļas viesi bija priekšā ar 90:77, pēdējās 12 minūtēs Spurs mājinieki grozā salādēja veselus 37 punktus, izcīnot graujošu uzvaru ar 127:99.

Uzvarētājiem 28 punktus guva Lamarkuss Oldridžs, bet Kavai Lenards pievienoja 24. Tāpat 21 punkts un deviņas piespēles francūzim Tonijam Pārkeram. Dāvis Bertāns laukumā pavadīja aptuveni piecas minūtes, metienus pa grozu neizpildīja, bet tika pie vienas atlēkušās bumbas. Īsajā brīdī, kamēr laukumā bija latvietis, Spurs guva par sešiem punktiem vairāk nekā ielaida.

Šī bija 17.uzvara Sanantonio 20 šosezon aizvadītajās izbraukuma spēlēs, kas ir labākais rādītājs līgā.

Rietumu konferences kopvērtējumā Spurs ar 29 panākumiem 36 cīņās ir otrie aiz līderiem Goldensteitas Warriors (31-5).

Nākošajā spēlē sestdien savā laukumā Spurs uzņems Šarlotes Hornets, un pēc tam arī divas nākamās spēlēs aizvadīs savā AT&T Center.