Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Biedriņam un Warriors uzvara pār Jūtas Jazz

Otro uzvaru pēc kārtas piektdien NBA regulārajā čempionātā izcīnījuši Goldensteitas Warriors basketbolisti, savā laukumā ar 119:101 pārspējot Jūtas Jazz. Andris Biedriņš šoreiz palika bez punktiem, toties sasniedza savu otru labāko rādītāju atlēkušajās bumbās šajā sezonā – latvieša garās rokas savāca deviņas.

Warriors ieskrējās pamazām, pirmās ceturtdaļas vidū pārņēma vadību un +3 tās beigās (25:22). Otrajā vairākas reizes izdevās tikt astoņu punktu attālumā, bet Jūta ikreiz samazināja atstatumu. Pirmo puslaiku Biedriņa pārstāvētie Warriors uzvarēja ar 48:46.

Trešajās 12 minūtēs Jūta mazliet atrāvās (+6), bet ar Deivida Lī un Montas Elisa pūlēm drīz jau atkal vadība piederēja mājiniekiem. Elisa tālmetiens dažas sekundes līdz ceturtdaļas beigām nodrošināja 88:77 pirms pēdējā spēle nogriežņa. Tajā pilnībā dominēja laukuma saimnieki, šaubas par uzvaru vairs neradot. Montas Elisa kontā 33 punkti, Stīvens Karijs saviem 29 pievienoja 12 rezultatīvas piespēles, bet Deivids Lī savāca 23 punktus un 14 bumbas zem groziem.

Andris Biedriņš spēlēja ilgāko laiku sezonā (27:40), netrāpīja nevienu no trim divpunktu metieniem, savāca deviņas atlēkušās bumbas (sezonas rekords 11), izdarīja vienu piespēli un pārtvēra vienu bumbu, bloķēja vienu pretinieka metienu un nopelnīja divas personīgās piezīmes. Ar astoņām uzvarām 20 spēlēs Warriors ieņem 12.vietu Rietumu konferencē.

Citā spēlē Denveras Nuggets pārtrauca Losandželosas Clippers četru uzvaru sēriju (112:91). Tādējādi Denvera apsteidza Clippers (13-7) un ieņem 2.vietu Rietumu konferencē (15-7).

Brynas pagarina vienošanos ar Indraši

Latvijas hokejists Miks Indrašis nākamsezon turpinās spēlēt Zviedrijas komandā Jēvles Brynas, kas šosezon uzvarēja Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā, ceturtdien pavēstīja vienība.