Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

BK Valmiera BBL spēlē viesos zaudē Kalves pārstāvētajam Nevežis klubam

Basketbola klubs Valmiera piedzīvojis kārtējo neveiksmi Baltijas līgā, ceturtdien viesos ar 59:89 (25:40) piekāpjoties Ķēdaiņu Nevežis basketbolistiem. Valmieras komandai BBL turnīrā šis bija piektais zaudējums pēc kārtas un astoņpadsmitais līdzšinējās 19 spēlēs.Pirmās ceturtdaļas lielākajā daļā cīņa aizritēja punkts punktā.

Taču puslaika vidū uz četrām minūtēm iestrēga valmieriešu uzbrukums, laukuma saimnieki ar Ernestu Kalvi ierindā no 17:18 panāca 30:18 un līdz lielajam pārtraukumam vēl mazliet palielināja savu pārsvaru.Trešās ceturtdaļas beigās starpība Nevežis labā pārsniedza 20 punktu atzīmi (62:40) un turpināja pārsvaru audzēt arī ceturtajā.BK Valmiera rindās rezultatīvākais ar 11 punktiem bija Pāvels Veselovs. Kalve mājinieku labā guva 12 punktus.Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 13-2, BK Ventspils 12-4, Tartu Rock 11-5, Nevežis 11-5, Kalev/Cramo 9-6, Rūdupis 10-7, Šiauliai 9-8, Perlas 7-10, Dolphins 6-9, Liepājas lauvas 5-10, TTU/Kalev 4-14, BK Valmiera 1-18.