Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

BK Ventspils ar 22 punktu pārsvaru Tallinā pieveic Kalev/Cramo

Ļoti pārliecinošu uzvaru SEB Baltijas basketbola līgā (BBL) svētdien svinēja Latvijas čempionvienība BK Ventspils, kas Tallinā ar 82:60 sagrāva Kalev/Cramo.

Mājinieki spēli iesāka krietni sekmīgāk par ventspilniekiem, turklāt ceturtdaļā vien ieguva deviņu punktu pārsvaru (21:12). Taču nākamajā periodā ventspilnieki pārņēma iniciatīvu savās rokās un atpūtā devās jau ar astoņu punktu pārsvaru (38:30). Pēc pārtraukuma Kurzemes klubs turpināja dominēs un pamazām palielināja pārsvaru rezultātā.

Labākais ar gūtajiem 24 punktiem bija Jānis Strēlnieks, Mareks Jurevičus guva 19 punktus, bet Dairis Bertāns sakrāja 17 punktus.

Kalev/Cramo komandā nupat nonākušais Mārtiņš Berķis guva 13 punktus.