Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

SEB Baltijas basketbola līgas Prezidenta kausa izcīņas otrajā pusfināla spēlē Latvijas čempionvienība Barons/LMT uzvarēja Igaunijas klubu Tartu Rock 86:73. Rīdzinieku pretinieki svētdien būs Lietuvas kluba Viļņas Lietuvos rytas basketbolisti.

Igaunijas komanda pašā spēles sākumā ieguva nelielu pārsvaru, ko daudzo mājinieku kļūdu dēļ spēja noturēt visas ceturtdaļas garumā. Tartu Rock pārsvars svārstījās 3 – 5 punktu robežās.

Otrās ceturtdaļas sākumā igauņu starpību palielināja arī līdz astoņiem punktiem (19:27, 27:35). Tomēr Gusta un Aleksandera aktivitātes Tartu komandas aktivitātes īsā brīdī apslāpēja, un Barons uz īsu brīdi pat izvirzījās vadībā (40:39).

Pēc lielā pārtraukuma turpinājās cīņa punkts punktā. Beidzot uzbrukumā iespēlējās Šķēle, un, arī pateicoties viņa astoņiem punktiem trešajā ceturtdaļā, rīdzinieki pirms pēdējām 10 minūtēm ieguva nelielu pārsvaru. Barons/LMT pārņēma iniciatīvu spēlē un uz piezīmju novājināto pretinieku fona savu pārākumu apliecināja arī pēdējā ceturtdaļā.