Smidzinošs lietus
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Krievijas U-19 izlases basketbolisti svētdien "Arēnā Rīga" ar 77:72 uzvarēja Argentīnas vienaudžus un izcīnīja pasaules čempionāta (PČ) bronzas medaļas, informē organizatori.Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Dmitrijs Kulagins, bet Aleksandrs Gudumaks un Sergejs Karasevs guva pa 17 punktiem.

Argentīnas izlasē 18 punktus guva Franko Džordžeti.Argentīnas izlase lielāko spēles daļu atradās vadībā, taču mača izskaņu veiksmīgāk aizvadīja Krievijas jaunie spēlētāji.Jau ziņots, ka 5. vietu čempionātā izcīnīja ASV, kas ar 78:77 uzvarēja Austrāliju, bet 7. vietu ieguva Polijas jaunie basketbolisti, kuri ar 82:70 pārspēja Horvātiju.Svētdien vakarā plkst. 21.15 sāksies finālspēle starp Lietuvas un Serbijas U-19 izlasēm.Latvijas U-19 izlase turnīru beidza sestdien 10. vietā.