Rīgā +20 °C
Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Kristapa Valtera klubs dramatiskā galotnē zaudē Eirolīgas čempioniem

Kristapa Valtera pārstāvētais Spānijas klubs Malagas Unicaja ULEB Eirolīgas sestās kārtas spēlē dramatiskā cīņā savās mājās piekāpās pašreizējiem čempioniem Atēnu Panathinaikos basketbolistiem - 76:77 (43:45).

Otrās ceturtdaļas sākumā mājinieki zaudēja ar 17 punktu starpību (17:34), taču Unicaja diezgan ātri panāca izlīdzinājumu. 15 skundes līdz pamatlaika beigām Valters ar precīzu trīspunktu metienu panāca 75:71 laukuma saimnieku labā, taču divi Diamantida tālmetieni (pavisam septiņi spēlē) nodrošināja uzvaru viesiem.

Valters 27 minūtēs guva 11 punktus, nerealizējot abus divpunktu metienus, taču iemetot 3 no 8 tālmetieniem (ieskaitot vienu no laukuma centra pirmā puslaika pēdējā sekundē), kā arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, nobloķēja lietuviešu zvaigznes Šarūna Jasikeviča metienu, un pieļāva četras kļūdas.

Līdzšinējās piecās spēlēs abas komandas bija izcīnījušas pa trim uzvarām.

Dāvja Bertāna pārstāvētais Slovēnijas klubs Ļubļanas Union Olimpija viesos cieta pamatīgu sagrāvi spēlē pret D grupas līderiem Barcelona basketbolistiem - 46:72 (26:40).

Bertāns nospēlēja 17 minūtes, nerealizēja abus trīspunktu metienus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu.

Olimpija basketbolisti līdzšinējās sešās spēlēs guvuši vienu uzvaru, bet barselonieši līdz ar Maskavas CSKA ir vienīgi, kas Eirolīgā šosezon zaudējumus nav piedzīvojuši.