Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Latvijas basketbolistes EČ otrajā posmā spēlēs ar Spāniju, Slovākiju un Čehiju

Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm otrdien A grupas izšķirošajā spēlē 2005.gada čempiones čehietes dramatiskā spēles galotnē ar 79:77 pārspēja Ukrainu, nodrošinot vietu otrā posma sacensībās.Ukrainietes jau līdz pirmās ceturtdaļas septītajai minūtei bija iekrājušas 14 punktu pārsvaru (18:4), taču līdz perioda beigām Čehijai izdevās panākt līdzsvaru uz tablo (21:21).

Otrajā ceturtdaļā vēl vienu atrāvienu veica Ukrainas basketbolistes, kuras pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 41:31, bet trešās ceturtdaļas laikā panāca pat plus 13 (57:44). Izšķirošajā ceturtdaļā čehietes pamazām deldēja deficītu, līdz pēdējā minūtē izlīdzināja rezultātu, bet pēdējās sekundēs ar soda metienu palīdzību guva izšķirošo pārsvaru.Tādejādi kļuvis skaidrs, ka otrajā posmā Latvijas izlase par vietu ceturtdaļfinālā cīnīsies ar Spāniju, Slovākiju un Čehiju.**XXX****Eiropas čempionāts, A grupa****Ukraina — Čehija 77:79****Ukraina: **Ogorodņikova 25, Gorbunova 21, Birjuka 14, Kočubeja 9, Aļoškina 6, Žeržerunova 2.**Čehija:** Vitečkova 16, Pečkova 15, Bednarova 15, Vesela 11, Elhotova 9, Bartonova 4, Hartigova 4, Rejčova 2, Kuličova, Zohnova 1.