Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

LBL čempioni Barons jauno sezonu sāk ar zaudējumu Ventspilī

Divu pēdējo gadu Latvijas Basketbola līgas čempionu divcīņā BK Ventspils komanda savā laukumā ar 87:69 (45:34) pārspēja Barons vienību. Rīdziniekiem šī bija pirmā spēle jaunajā sezonā, bet ventspilniekiem otrā uzvara līdzšinējos trijos mačos.Pēdējās divās dienās pirms debijas spēles LBL čempionātā Barons komanda noslēdza līgumus ar sešiem spēlētājiem – Mārtiņu Skirmantu, Rinaldu Sirsniņu, Aigaru Vītolu, Agni Čavaru, amerikāni Sezaru Čavesu-Jakubo un lietuvieti Laurīnu Mikalausku.

Pirmo nelielo rīdzinieku izrāvienu (7:2) ventspilnieki ātri likvidēja, un līdz otrās ceturtdaļas vidum spēle ritēja punkts punkts. Tad laukuma saimnieki no 25:24 strauji panāca 36:26 pārsvaru.Vēl vienu ofensīvu BK Ventspils veica trešās ceturtdaļas vidū, un 27.minūtē jau plus 20 (63:43). Cīņas izskaņā būtiskas rezultāta svārstības vairs nenotika.Uzvarētāju labā Vladimirs Štimacs guva 19 un Česters Meisons 15 punktus Barons sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Raimonds Feldmanis.