Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Valmiera un VEF Rīga basketbolisti uzvar LBL čempionāta spēlēs

Latvijas basketbola līgas spēlēs trešdien Valmieras komanda Gulbenē ar 91:82 (45:39) pārspēja ASK/Buki basketbolistus, bet VEF Rīga Jelgavā uzvarēja Zemgali 84:69 (44:40).Gulbenē pirmajā puslaikā mājinieku komanda bija izvirzījusies vadībā 31:22, taču dažu minūšu laikā visu pārsvaru iztērēja un nonāca zaudētājos 35:38.

Pēc lielā pārtraukuma viesi turpināja ofensīvu, un starpība pārsniedza 10 punktus. Ceturtajā ceturtdaļā valmieriešu uzvaras šaubas neradīja, kaut arī pēdējās minūtēs ASK/Buki starpību nedaudz sadeldēja.Rezultatīvākie ar 18 punktiem Valmieras komandas rindās bija Jānis Pozņaks un Ronijs Klārks. Gulbeniešu labā lauvas tiesu punktu savāca Andrejs Jansons (32) un Artūrs Brūniņš (22).VEF Rīga izšķirošo pārsvaru cīņā ar Zemgali panāca otrā puslaika vidū, kad minimālo 48:47 pārsvaru spēja pārvērst izšķirošajā 71:53.Uzvarētāju rindās Jevgeņijs Koļesņikovs guva 22, Jurijs Aleksejevs 18 un Edgars Jeromanovs 16 punktus, jelgavniekiem Mārtiņš Berķis guva 16 un Jānis Bambis 14 punktus.Nākamās LBL čempionāta 1.divīzijas spēles paredzētas sestdien: Valmiera – VEF Rīga, Zemgale – ASK Rīga.