Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

VEF Rīga ar zaudējumu beidz VTB Vienotās līgas turnīru

VEF Rīga kluba basketbolisti VTB Vienotās līgas pamatturnīra pēdējā spēlē trešdien viesos ar 61:81 (35:44) piekāpās Maskavas apgabala komandai Himki. Neatkarīgi no šī mača iznākuma rīdzinieki bija nodrošinājuši piekto vietu B grupas noslēguma tabulā, bet Himki garantējuši vienu no pirmajām divām vietām un ceļazīmi uz finālturnīru.

Pirmā puslaika lielāko daļu komandas pārmaiņus ieguva vadību, un vēl piecas minūtes līdz lielajam pārtraukumam ar minimālu pārsvaru vadībā bija vefieši (31:30). Taču tad Eirolīgas mačos rūdītie Himki snaiperi, kuri jau tā meta ar vairāk nekā 50% precizitāti, vairākus uzbrukumus pēc kārtas pabeidza ar precīziem tālmetieniem un pēdējā minūtē iekrāja lielāko pārsvaru (44:35).Trešajā ceturtdaļā laukuma saimnieku pārsvars turējās aptuveni desmit punktu robežās (mazākā starpība bija seši punkti), bet otrā puslaika vidū Himki sasniedza plus 14 un šo solīdo pārsvaru  nosargāja līdz cīņas beigām.Šosezon VTB Vienotajā līgā VEF Rīga izcīnīja trīs uzvaras desmit spēlēs.

VTB Vienotā līga

Himki – VEF Rīga 81:61 (19:17, 44:35, 62:48)
VEF Rīga: Bakičs 2, Jahovičs 5, Valters 15, Bērziņš 6, Laksa 3, Keins 7, Bertāns 14, Parahovskis 9
B grupas tabula: Himki 8-1, Žalgiris 6-2, Azovmaš 5-3, Asseco Prokom 3-6, VEF Rīga 3-7, Kalev 1-7.