Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

VEF Rīga Šauļos izcīna otro uzvaru Baltijas basketbola līgas turnīrā

Otro uzvaru Baltijas Basketbola līgas turnīrā izcīnījuši VEF Rīga kluba basketbolisti. Svētdien viesos viņi ar 76:65 (37:34) pārspēja Šiauliai komandu. Nākamā BBL turnīra spēle paredzēta otrdien, kad BK Valmiera basketbolisti viesos Tartu pie Rock vienības.Līdz otrās trešdaļas sākumam nevienai no komandām neizdevās iekrāt vērā ņemamu pārsvaru, taču tad rīdzinieki četru minūšu laikā nespēja gūt nevienu grozu, bet Šauļu basketbolisti iemeta 11 punktus pēc kārtas – 20:28.

Toties nākamo triju minūšu laikā laukumā jau pilnībā dominēja Rima Kurtinaiša trenētie vefieši, kuri atbildēja ar 14 punktiem pēc kārtas (11 no tiem Artjoma Parahovska kontā).Trešās ceturtdaļas beigās viesi savu pārsvaru palielināja līdz 57:46, un aptuveni šāda starpība turējās līdz ceturtās ceturtdaļas vidum, kad Šiauliai īsā brīdī atspēlēja gandrīz visu deficītu – vairs tikai 65:62 VEF labā. Palīdzēja pieprasītais minūtes pārtraukums – rīdzinieki guva 11 punktus pēc kārtas un šoreiz pretiniekiem iespējas atspēlēties vairs nedeva.Ar 25 gūtiem punktiem rezultatīvākais VEF Rīga rindās bija Artjoms Parahovskis. Daira Bertāna kontā 20 punkti.