Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Ventspils basketbolisti Jelgavā izcīna astoto uzvaru LBL turnīrā

Latvijas Basketbola līgas līderi BK Ventspils basketbolisti izcīnījuši astoto uzvaru līdzšinējās deviņās spēlēs. Piektdien Jelgavā viņi ar 86:71 (39:36) pārspēja BK Zemgale komandu, kurai tas bija septītais zaudējums 13 spēlēs.Pirmais puslaiks pagāja gluži līdzīgā cīņā, kurā nevienai komandai neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru (lielākais bija 11:4 jelgavnieku labā).

Otrā puslaika sākumā vadību pārņēma ventspilnieki un, lai arī viņu pārsvars tikai ceturtās ceturtdaļas vidū pirmo reizi pārsniedza 10 punktu robežu (75:64), pārliecinoši aizvadīja spēli līdz uzvarai.Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 8-1, Liepājas lauvas 9-2, VEF Juniors 7-4, Barons 5-5, BK Zemgale 6-7, BK Valmiera 4-5, BA Turība 3-7, LU 0-11.