Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Bricim 25.vieta sprintā, pirmās četras vietas Norvēģijas biatlonistiem

Ilmārs Bricis ierindojies 25.vietā 10 km sprinta sacensībās pasaules biatlona čempionātā Dienvidkorejas pilsētā Pjončanā. Nu jau deviņkārtējam pasaules čempionam Ūlem Eināram Bjerndalenam viņš zaudēja minūti un 45,3 sekundes

Svētdien paredzētajām iedzīšanas sacensībām kvalificējās arī Edgars Piksons, kurš 123 dalībnieku konkurencē ierindojās 59.vietā (+3:00,2).

Sprinta sacensības beidzās ar pilnīgu Norvēģijas biatlonistu triumfu. Sudraba medaļu izcīnīja Larss Bergers, bronzu – pieredzējušais Halvards Hanevolds, bet ceturtajā vietā ierindojās Aleksandrs Uss. Pagājušā gada pasaules čempions sprintā Maksims Čudovs ierindojās piektajā vietā.

Pirmajā šautuvē Bricis pieļāva divas kļūdas, bet otrajā  netrāpīja vienam mērķim.

Edgars Piksons pirmajā šautuvē trāpīja visus mērķus, taču otrajā diemžēl pieļāva divas kļūdas. Tieši tāpat šaušanā veicās ar Kristapam Lībietim, kurš finišēja 75.vietā.

Savukārt Jānis Pleikšnis, jau šaujot guļus, netrāpīja trim mērķiem, bet, šaujot stāvus, pieļāva vēl piecas kļūdas un bija spiests slēpot astoņus soda apļus, sasniedzot sacensību antirekordu. Finišā viņam 117.vieta.

Jau ziņots, ka dāmu sprinta sacensībās par pasaules čempioni kļuva Kati Vilhelma no Vācijas. No Latvijas biatlonistēm labākā bija Gerda Krūmiņa, kura ierindojās 67.vietā. Latvijas biatlonistes svētdien paredzētajām iedzīšanas sacensībām nekvalificējās.