Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Bricim 27.vieta Pasaules kausa izcīņas pirmajās sacensībās, uzvar Svendsens

Ilmārs Bricis, ierindojoties 27.vietā, bija veiksmīgākais no Latvijas biatlonistiem Estešundā (Zviedrija) notiekošā Pasaules kausa izcīņas pirmā posma sacensībās 20 kilometru distancē.Mīnus 16 grādu salā pirmajā šautuvē Bricis trāpīja visiem pieciem mērķiem, bet nākamajās trijās pieļāva pa vienai kļūdai. Finišā viņa rezultāts bija 58 minūtes un 46,9 sekundes.

Par uzvarētāju kļuva norvēģis Emils Hegle Svendsens, kurš par 19,1 sekundi apsteidza savu titulēto tautieti Ūli Einaru Bjerndalenu. Latviešu veterāns, kurš nopelnījis 14 punktus PK kopvērtējumā, Svendsenam zaudēja trīs minūtes un 39,2 sekundes.

Edgars Piksons, kurš startēja pēdējais, ar divām kļūdām šaušanā 97 dalībnieku konkurencē ieņēma 47.vietu (+5:16,8). SavukārtAndrejs Rastorgujevs sāka ļoti veiksmīgi, taču pēdējās divās šautuvēs pieļāva piecas kļūdas un ierindojās 64.vietā (+6:37,0).

Piektdien un sestdien Estešundā biatlonisti sacentīsies sprintā, bet svētdien paredzētas iedzīšanas sacensības.