Rīgā +20 °C
Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Del Potro un Vavrinka ar uzvarām sāk ATP World Finals turnīru Londonā

Ar uzvaru sezonas noslēguma turnīru "ATP World Finals" sācis Argentīnas tenisists Huans Martins del Potro, kurš ar rezultātu 6-7 (4:7), 6-3, 7-5 pirmdien pārspēja Francijas sportistu Rišāru Gaskē.Brauciens uz Anglijas galvaspilsētu Londonu, kur norisinās sezonas noslēguma turnīrs, del Potro iesākās ne pārāk veiksmīgi, jo Parīzē viņu aplaupīja garnadži, līdzi paņemot tenisista somu, kurā bija nauda, pase un citas vērtīgas lietas.

Tomēr šis negadījums viņam neliedza uzvarēt pirmajā "ATP World Finals" B grupas mačā.Pirmajā setā del Potro nonāca iedzinējos ar 3-5, taču izlīdzināja spēli, ko pirmajā setā noveda taibreikā. Tomēr to uzvarēt neizdevās, kā rezultātā Gaskē pirmo reizi kopš 2008.gada uzvarēja setu pret del Potro.Savukārt otrajā setā jau krietni labāks bija Argentīnas tenisists, turklāt del Potro ceturtajā geimā lauza pretinieka serbi, būdams iedzinējos ar 0:40.Trešajā setā argentīnietim izdevās izmantot Gaskē kļūdas, taču viņam neizdevās uzvarēt geimā, kad servēja par uzvaru mačā. Tomēr pēc tam del Potro savu servi izmantoja un guva panākumu mačā.Kā zināms, pirmdiena sezonas noslēguma turnīru A grupā ar uzvaru sāka arī debitants šveicietis Staņislass Vavrinka, kurš trijos setos ar 6-3, 6-7(0:7), 6-3 uzvarēja labāko Čehijas tenisistu Tomāšu Berdihu.Kā zināms, sezonas noslēguma turnīrā piedalās astoņi labākie aizvadītās sezonas tenisisti pasaulē, kuri sadalīti divās apakšgrupās.A apakšgrupā bez Berdiha un Vavrinkas atrodas arī spāņi Rafaels Nadals un Davids Ferers.Savukārt B apakšgrupā bez del Potro un Gaskē spēlē arī serbs Novāks Džokovičs un šveicietis Rodžers Federers.Kā ziņots, muguras savainojuma dēļ sacensībās nepiedalās ATP ranga ceturtās rakete brits Endijs Marejs.Sacensības Londonā risināsies līdz 11.novembrim.Pērn par turnīra uzvarētāju tika kronēts Džokovičs, kurš pārspēja Federeru.