Rīgā 0 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

FIFA prezidents Blaters nav atvainojies Paragvajai

Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters nav atvainojies Paragvajas izlasei par tiesnešu pieļautajām kļūdām Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē ar Spāniju, ziņo spāņu izdevums Marca. Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā Paragvajas futbolisti ar 0:1 piekāpās Spānijai.

Paragvajas izlases treneris Herardo Martino asi kritizēja Gvatemalas arbitra Karlosa Batresa darbību spēlē, kurā netika ieskaitīti korekti gūti paragvajieša Nelsona Valdesa vārti, kā arī ar dažu minūšu intervālu uz abiem vārtiem nozīmēti 11 metru soda sitieni. Atceroties, ka FIFA prezidents atvainojās Angijas un Meksikas komandām, kuru izkrišanu no Pasaules kausa astotdaļfinālā veicināja rupjas tiesnešu kļūdas, Martino sarkastiski piebilda: "Nekas, FIFA rīt atvainosies un viss atkal būs kārtībā."Paragvajas treneris apšaubījis arī tiesnešu darbību pēc abu 11 metru soda sitienu piešķiršanas - spānim Žerāram Pikē pienākusies nevis dzeltenā, bet gan sarkanā kartīte, savukārt uz Paragvajas vārtiem "pendele" nemaz neesot bijusi nepieciešama. Tiesa, tiesneša kļūda bija arī par labu Martino vadītajai komandai - pēc nerealizētā 11 metru soda sitiena paragvajiešu vārtsargs Husto Viljars soda laukumā vēlreiz pārkāpa noteikumus pret spāņu spēlētāju, taču palika nesodīts.

FIFA preses sekretārs Peka Odrisola paziņojis, ka šī tēma organizācijas atbildīgās amatpersonas nav apspriedušas.