Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Latvijas florbolisti ceturtdaļfinālā zaudē pasaules čempioniem somiem

Latvijas florbola valstsvienība piedzīvojusi zaudējumu pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē. Trešdien Hartwall arēnā Helsinkos Latvijas komanda ar 2:12 (1:2, 1:6, 0:4) piekāpās pašreizējiem čempionu titula īpašniekiem un turnīra saimniekiem Somijas florbolistiem.Cīņa ar izteiktajiem favorītiem viesi negaidīti pirmie guva vārtus, kad ceturtās minūtes sākumā Atis Blinds ar tālu metienu trāpīja bumbiņu somu vārtu augšējā stūrī.

Mājinieki gan ātri atspēlējās un līdz pirmās trešdaļas beigām arī izvirzījās vadībā.Otrajā trešdaļā arvien vairāk sāka izpausties meistarīgāko un titulēto pretinieku pārākums. Sākumā Somijas florbolisti vēl divas reizes pārspēja Latvijas izlases vārtsargu Gunti Bundzenieku. Perioda vidū Blinds guva savus otros vārtus spēlē, bet sāncenši līdz pārtraukumam atbildēja ar četriem precīziem metieniem.Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki guva vēl četrus vārtus.

Latvijas valstsvienības pirmie pretinieki turnīrā par 5.-8.vietu būs Igaunijas florbolisti, kuri tikai pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 piekāpās Čehijas izlasei.

Jau ziņots, ka grupu turnīrā Latvijas florbolisti ar 2:6 zaudēja Šveicei, ar 27:1 sagrāva Singapūru un ar 6:0 pieveica Poliju.