Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Latvijas florbolisti gūst 27 vārtus pasaules čempionāta spēlē pret Singapūru

Latvijas florbola valstsvienība pirmdien izcīnījusi graujošu uzvaru pār Singapūras izlasi Somijā notiekošā pasaules čempionāta B grupas otrās kārtas spēlē – 27:1 (15:0, 5:1, 7:0). Otrdien no rīta Latvijas florbolisti aizvadīs izšķirošo spēli par iekļūšanu ceturtdaļfinālā pret Polijas izlasi.Vienīgo reizi bumbiņu Latvijas izlases vārtos Singapūras komanda ieraidīja pēc ielaistiem 18 vārtiem.

Latvijas valstsvienības labā pa četriem vārtiem guva Kristiāns Lisovskis un Artis Raitums, pa trim – Ivars Jēkabsons un Atis Blinds, pa diviem – Ainārs Juškēvičs un Andris Malkavs, pa vieniem – Jānis Rajeckis, Jānis Jansons, Gints Siliņš, Aleksandrs Abramovs, Ingus Laiviņš, Dailis Skudrītis, Mihails Kostusevs, Ivo Preiss un Mārtiņš Rajeckis.Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Latvijas komanda ar 2:6 zaudēja Šveices izlasei.Pēc divām kārtām B grupā Šveicei ir četri punkti, Latvijai un Polijai pa diviem, bet Singapūrai punktu nav. Latvijas – Polijas mača uzvarētāji iegūs otro vietu un kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet trešās vietas ieguvēji aizvadīs turnīru par 9.-12.vietu.

Salīdzinājumam - Polijas un Singapūras izlašu spēle beidzās ar rezultātu 10:4.