o
Atceros kā olimpiādē,kad Miņins nestartēja,Arhipovam neviens(Miņins) nedeva Miņina bobu....bet ar to tehniku Arhipovs noteikti būtu nobraucis labāk.
angry
a
nesaprotu. bobslejs taču tā kā ir individuālais sporta veids, kāpēc gan spēcīgs sportists nevarētu piedalīties sacensībās, neesot izlasē? sponsori taču viņam jādomā, naudu samestu. vieglatlēti, tenisisti, u.c. taču braukā pa pasauli un startē, kur tik ienāk prātā. iedomāsimies, teiksim situāciju - Federers saplēsies ar Šveices izlases treneri un nevar spēlēt Vimbldonā. absurds. bet bobslejā šāds sviests nez kāpēc iet cauri.
juris
j
Un cik papildus izmaksās Melbārža raustīšanās starp šetas un nopietniem mačiem?
wrc007
w
Pofig viss Mininam, tas paraada vinja attieksmi pret paareejiem dzekiem, kas pirms sezonas eeda smiltis un akmenjus.
borcinsh
b
...aizeju jau gandriz 20. gadus atpakal, lai dzivot - cilveciiski un darit to, kas man - izdeviigaak, nevis gerbonim, kuro tik un ta nevar apeest !
Pareizi
P
Nafig labākajam bobistam startēt trulo tūdaliņu izlasē! Pielīdējs maskalān nu varēs braši masturbēt kā 1.bobs! To vajadzēja panākt, vai ne maskaļ?
Klausoties radio
K
Tikko Latvijas Radio J.Miņins teica, ka čakars bobslejistu izlasē - treners pret sportistiem - turpinoties jau 4 gadus... Sporta žurnālists Vaiders teica, ka 5 gadus čakars turpinās...
Starp citu
S
Starp citu Jānis Miņins ar bobu brauc no junioru vecuma! 2006./07. gadu sezonas "4-nieku" kopvērtējumā Jānis Miņins izcīnīja 4. vietu. 2008. gadā izcīnīja Eiropas čempiona titulu "četriniekos". Tā kā EČ sacīkstes iet arī Pasaules kausa ieskaitē, tā reizē bija arī J.Miņina pirmā uzvara. Pēc nedēļas, Sanktmoricas trasē, J.Miņins izcīnīja savu otro uzvaru pēc kārtas un sezonas noslēgumā ieņēma 3. vietu kopvērtējumā. Togad J.Miņins laboja arī savu personīgo rekordu "2-nieku" kopvērtējumā Pasaules kausā. 2008./09. un 2009./10. gada Pasaules kausa kopvērtējumā latvietis izcīnīja 2. vietu "4-nieku" ieskaitē.
Iz bobsleja vēstures
I
Jānis Miņins izcīnīja iespēju 2003./04. gada sezonā Latvijai pieteikt 3 ekipāžas katrā sacīkstē, tomēr šī iespēja netika izmantota, jo domstarpību (???) dēļ ar Latvijas bobsleja federāciju savu karjeru togad beidza tobrīdējais izlases līderis Sandis Prūsis. ----------------------------- Tātad Prūsim ir SKANDĀLISTA reputācija...Nu Prūsis ČAKARĒ Janku Miņinu!
Bruks
B
Janka joprojām ir perspektīvs novusists un kabatas biljardists! Lai izdodas kļut par Kuldīgas novada novusa čempionāta medaļnieku!