Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Par pasaules čempioni kļūst Vilhelma, Latvijas biatlonistes pieviļ šaušana

Gerda Krūmiņa, ierindojoties 67.vietā 108 dalībnieču konkurencē, bija veiksmīgākā no Latvijas biatlonistēm, 7,5 km sprinta sacensībās pasaules biatlona čempionātā Dienvidkoreja pilsētā Pjončanā. Svētdien paredzētajām iedzīšanas sacensībām Latvijas pārstāves nekvalificējās.Par pasaules čempioni kļuva Kati Vilhelma no Vācijas, sudraba medaļu ieguva viņas tautiete Simona Hausvalda, bet bronzas – Olga Zaiceva no Krievijas.

Medaļnieces šaušanā nekļūdījās ne reizi.Krūmiņa, šaujot guļus, pieļāva vienu kļūdu, bet stāvus kļūdījās divreiz, finišā uzvarētājai Vilhelmai zaudējot gandrīz četras minūtes.Latvijas dāmu izlases līdere Madara Līduma pirmajā šautuvē kļūdījās divreiz, bet otrajā – pat trīs kļūdas un beigās palika 72.vietā. Līga Glāzere pieļāva trīs kļūdas un finišā ierindojās 78.vietā. Savukārt Žanna Juškāne abās šautuvēs pieļāva pa divām kļūdām un bija spiesta slēpot četrus soda apļus – 94.vieta.Sestdien plkst.12.15 pēc Latvijas laika sāksies sprinta sacensības vīriem. Tajās piedalīsies četri Latvijas biatlonisti – Edgars Piksons (13.starta numurs), Kristaps Lībietis (38.), Jānis Pleikšnis (73.) un Ilmārs Bricis (96.). Sacenībām pieteikti 123 biatlonisti.Svētdien Pjončanā notiks iedzīšanas sacensības.