Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Purva bridēji triumfē Latvijas čempionātā ziemas orientēšanās sportā

Pļaviņās notikušajā Latvijas čempionātā ziemas orientēšanās sportā noslēdzās ar pilnīgu kluba Purva bridējs triumfu. Šī kluba sportisti ieguva piecus no sešiem čempionu tituliem, vēstī sacensību rīkotāji.Sprintā vīru elites grupa veica 3,1 km garu distanci. Finišā pirmos četrus ātrākos rezultātus uzrādīja Lietuvas ziemas orientieristi, bet par Latvijas čempionu kļuva Toms Veits (OK Purva bridējs).

Otrajā vietā Edgars Sparāns (OK Ogre), bet trešais Ivars Žagars (OK Viga).Sieviešu elites grupas dalībnieces veica 2,3 km sprinta distanci. Ātrākos rezultāus no Latvijas sportistēm uzrādīja mūsu pieredzējušākās ziemas orientierstes - pirmajā vietā Kristīne Veita (OK Purva Bridējs), otrā Ļubova Pavļukova (OK Stiga), bet trešā Laima Klauža (OK Purva Bridējs).Sestdien dalībnieki sacentās garajās distancēs. V21 grupā 15,8 km otro Latvijas čempiona titulu izcīnīja Toms Veits. Otrajā vietā Edgars Sparāns, bet trešais Jānis Peilāns (OK Kāpa).S21 grupā distances garums bija 10,9 km. Ātrākā no latvietēm Laima Klauža, otrā Baiba Smila (IK Auseklis), trešā Kristīne Veita.Svētdien notika spraiga cīņa par Latvijas čempiona tituliem stafetēs. V21 grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja gados jaunā OK Ogre komanda (Raivo Kivlenieks, Edgars Sparāns, Andris Kivlenieks). Otrajā vietā OK Kāpa (Andis Laveiķis, Reinis Putniņš, Jānis Peilāns), bet trešie Madonas BJSS (Mārtiņš Sirmais, Mārtiņš Sārs, Andris Jubelis).S21 grupā nepārspētas palika OK Purva bridējs orientieristes (Dina Zobena, Kristīne Veita, Laima Klauža). Otrajā vietā OK Stiga (Vesta Ambrazaite, Olga Zīle, Ļubova Pavļukova), bet trešajā vietā OK Meridiāns (Ilze Buža, Dace Buža, Vieda Lūsa).