Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Rafaļskim divi vārti, ASV izlase apspēlē Norvēģiju

ASV hokejisti izcīnījuši otro uzvaru Vankūveras olimpisko spēļu turnīrā. Ceturtdien amerikāņi ar 6:1 pārliecinoši pārspēja Norvēģijas hokejistus.

Līdz otrā perioda sestajai minūtei amerikāņi pēc Fila Kesela, Krisa Drūrija un Patrika Keina precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 3:0. Mariuss Holtets vienus vārtus atguva, taču pēc tam Raiens Melouns un divas reizes Braiens Rafaļskis vēlreiz pārspēja Norvēģijas izlases vārtsargu.

ASV izlases vārtsargam darba bija maz. Visā spēlē pa viņa sargātajiem vārtiem tika izdarīti tikai 11 metieni. Amerikāņi traucēja norvēģu vārtsargu Palu Grotnesu 39 reizes.

Pirmajā spēlē amerikāņi ar 3:1 pārspēja Šveici.

LOK: Apdraudētas iespējas nodarboties ar sportu Rīgā

“Rimi” Olimpiskais sporta centrs saņēmis vēstuli no Rīgas domes ar paziņojumu, ka sakarā ar veiktajiem grozījumiem MK noteikumos nr. 350, no 1. oktobra vairāk nekā desmit reizes tiek paaugstināta ...