Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Sprinta sacensībās Pokļukā uzvar zviedru biatlonists Ferijs, latvieši otrajā pussimtā

Latvijas biatlonistiem nav izdevies pacīnīties par augstām vietām 10 km sprinta sacensībās Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā Pokļukā (Slovēnija). Veiksmīgākais no Latvijas pārstāvjiem bija Ilmārs Bricis, kurš šaušanā pieļāva trīs kļūdas (2+1) un ierindojās 70.vietā.Jānis Bērziņš, sašaujot visus desmit mērķus, ieņēma 85.

vietu. Savukārt Pasaules kausa debitants Rolands Pužulis guļus netrāpīja diviem mērķiem, stāvus sašāva visus piecus un 102 dalībnieku konkurencē finišēja 98.vietā.Par uzvarētāju kļuva Zviedrijas biatlonists Bjerns Ferijs, kurš gan precīzi šāva, gan ātri slēpoja. Otrajā vietā ierindojās norvēģis Terjejs Bū, kurš vienreiz kļūdījās šaušanā un Ferijam zaudēja 5,1 sekundi, taču kļuva par jauno Pasaules kausa kopvērtējuma līderi. Trešo vietu izcīnīja vācietis Mihaels Greiss (+8,7 s).Bricis Ferijam zaudēja divas minūtes un 39,6 sekundes, Bērziņš – 3:21,6 un Pužulis – 5:58,7.Pēcpusdienā Pokļukā notiks 7,5 km sprinta sacensības dāmām. Svētdien paredzēta jauktā stafete.