Rīgā +6 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Sprintā uzvar Ustjugovs, no Latvijas biatlonistiem labākais Lībietis

Pasaules kausa izcīņas kārtējā posmā biatlonā Oberhafā 10 kilometru sprintā vīriem uzvaru izcīnīja Krievijas sportists Jevgēņijs Ustjugovs, ziņo sacensību rīkotāji. No Latvijas sportistiem vislabāk veicās Kristapam Lībietim, kurš finišēja 46.vietā.Pirmais no Latvijas sportistiem distancē devās izlases līderis Ilmārs Bricis, taču viņu stiprajā vējā un sniegā pievīla precizitāte šaušanā.

Pēc vienas kļūdas pirmajā šautuvē Bricis netrāpīja četros mērķos otrajā. Bricis finišēja 57.vietā, no uzvarētāja atpaliekot teju trīs minūtes.Kristaps Lībietis bija vienīgais no Latvijas sportistiem, kuram izdevās iekļūt labāko piecdesmitniekā. Lībietis šautuvēs kļūdījās trīs reizes (2+1) un finišēja 46.vietā divas ar pusi minūtes aiz Ustjugova.Edgars Piksons ar četrām kļūdām (1+3) finišēja 79.vietā (+3:51,6), bet Andrejs Rastorgujevs ar sešām kļūdām (3+3) bija 82. (+4:10,3)Svētdien paredzētajam masu startam Latvijas sportistiem neizdevās kvalificēties ne kungu, ne dāmu konkurencē.