Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

STATS/ASK regbisti zaudē Lietuvas čempionāta spēlē

STATS/ASK komandas regbisti Lietuvas čempionāta spēlē Carnikavā ar 7:15 zaudēja Šauļu Baltrex klubam, pavēstīja regbija klubā Miesnieki. Šis bija Latvijas komandas otrais zaudējums turnīra piecās spēlēs.Pirmajā puslaikā ''Baltrex'' panāca 7:0, kad izspēlēja kombināciju uz malu un no asa leņķa iesita arī realizācijas sitienu.

Vēlāk tika iesists arī soda sitiens 10:0. Otrajā puslaikā lietuvieši izdarīja vēl vienu piezemējumu un panāca 15:0 pārsvaru, bet 18 minūtes pirms spēles beigām Jānis Priede izdarīja piezemējumu un Andrejs Aleksandrovs iesita realizāciju. ''Nespēlējām slikti, taču tika pieņemti nepareizi lēmumi spēles organizācijas ziņā,'' atzina STATS/ASK galvenais treneris sacīja Bautris. ''Pirmajā puslaikā nesitām divus iesitamus sodus, otrajā puslaikā vēl vienu. Parasti lēmumu izdarīt sitienu vai censties ienest piezemējumu pieņem sitējs un komandas kapteinis, bet šoreiz ir arī mana vaina. Vajadzēja panākt, lai tiktu sists pa vārtiem. Spēlētāji teica, ka bijuši pārliecināti, ka izdosies izdarīt piezemējumus.''Nākamo spēli Lietuvas čempionātā STATS/ASK aizvadīs 21. jūnijā Klaipēdā pret Kuršiai.