Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Chelsea pāridarītāji Burnley futbolisti uzvar arī Londonas Arsenal

Anglijas līgas kausa, jeb Carling Cup ceturtdaļfināla spēlē otrās (Championship) līgas klubs Burnley ar 2:0 pārspēja Londonas Arsenal futbolistus un pirmo reizi kopš 1983.gada iekļuva šī turnīra pusfinālā.Abus vārtus uzvarētāju labā guva Kevins Makdonalds. Mača otrās zvaigznes titulu pelnījis Burnely vārtsargs dānis Braiens Jensens.Iepriekšējā kārtā Burnely futbolisti 11 metru sitienu sērijā bija pārspējuši vēl vienu premjerlīgas vadošo klubu Londonas Chelsea.

Otrajā cetrutdaļfināla spēlē, vienīgos vārtus gūstot 90.minūtē ar 11 metru soda sitienu, Derby County komanda ar 1:0 uzvarēja Stoke City.

Trešdien notiks abas pārējās ceturtdaļfināla spēles: Watford – Tottenham Hotspur un Manchester United – Blackburn.