Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

FK Ventspils futbolisti apsteidz Liepājas metalurgu LMT Virslīgas turnīra tabulā

LMT Virslīgas svētdienas spēlēs uzvaru no līdergrupas komandām izcīnīja vienīgi FK Ventspils futbolisti, kuri ar 3:0 uzvarēja otru šīs pilsētas komandu Tranzīts. Līdzšinējie līderi Liepājas metalurgs Slokā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Jūrmala-VV komandu, bet Skonto ar tādu pašu rezultātu Daugavpilī beidza cīņu ar Dinaburg, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Rezultatīvā pastarīšu Blāzmas un Daugavas cīņā Rēzeknē pirmo uzvaru sezonā (4:3) svinēja mājinieki, kuri līdz ar to pakāpušies uz astoto vietu turnīra tabulā.Daniela Kastnera gūtie vārti pirmā puslaika vidū ļāva liepājniekiem Slokā panākt 1:0 pārsvaru pār laukuma saimniekiem. Taču 73.minūtē Romans Bezzubovs rezultātu izlīdzināja.FK Ventspils labā divus vārtus guva Igors Cigirlašs (38., 80.min.). 48.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Andrejs Butriks, kurš astoņas minūtes vēlāk, izpildot otro “pendeli”, bija neprecīzs.Dienas pirmajā cīņā Daugavpilī otrā puslaika pirmajā minūtē Skonto rezultatīvākais spēlētājs Vladimirs Dvališvili vadībā izvirzīja rīdziniekus, bet septiņas minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Vladimirs Žavoronkovs.Blāzmas un Daugavas komandu cīņā uzvaras vārtus četras minūtes līdz pamatlaika beigām guva Aleksandrs Ivanovs. Rēzekniešu labā ar diviem precīziem sitieniem atzīmējās Vitālijs Rečickis (viens no tiem ar 11 m soda sit.), vienus vārtus guva Pāvels Riževskis. Daugavas rindās precīzi bija Ruslans Agofonovs, Vadims Žuļevs un Deniss Tarasovs (11 m).