S
Malaci zeni.. nedaudz pietruka lai nozagtu cehiem 3punktinjus.
.
.
Labs bija spēlētājs. ?= vai ikviens labs spēlētājs var būt arī labs treneris? 8 spēle un nespēja uzvarēt. Tas protams "vairo" līdzjutēju un TV skatītāju skaitu? Ko deva Ikaunieka uznākšana? Atbilde - neko, individuāla spēle, Ikaunieka pastaigāšanās pa laukumu , kā rezultātā katru reizi Ikaunieks zaudēja bumbu. Kas tā par spēli, kur otrā piespēle Latvijai ir kļūdaina un tādejādi pretinieks turpina uzbrukt - aizgāja pat tik tālu ka pretinieka vārtsargs jau sāka tuvoties laukuma viduslīnijai (tiesa gan par to gandrīz zaudējot vārtus - mūsu spēlētāja bumba netrāpīja (bija iegriezta uz otru pusi) tukšos vārtos). 2 puslaiks nebija pat Latvijas virslīgas cienīgs - puiku futbols skolas pagalmā. Pirmais puslaiks pret otro puslaiku bija kā DIENA pret NAKTI.
Guntis
G
Eh...paveicās čehiem. Cepuri nost mūsējo priekšā!
Artur_Polija
A
Go Latvia, go!!!!
A
It's a pity that Latvia lost goal but final result 1:1 is good. This is one of the best performance Latvian national team recently!!! Bravo