Latvijas futbolisti vēlreiz uzvar Luksemburgu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
no malas
n
Prieks, ka Starkovs uzticas jaunajiem futbolistiem. Mirdzums viņu acīs liecina par vēlmi cīnīties un uzvarēt, par sapni tikt uz DĀR. Tiem futbolistiem, kuri jau bijuši finālturnīrā, acis tā nemirdzēja...
Golds
G
Labais> bet talak bus gruti
Ainis
A
"Varam lepoties ar Verpakovski, ka mums ir tāds uzbrucējs! Tas bija fantastisks vārtu guvums! Māris būtībā bija tas, kurš izdarīja visu," līksmoja Latvijas izlases galvenais treneris Starkovs. ============================ Izskatās, ka M.Verpakovskis sāk atgūt savu labāko formu. Respect! 1) izcils caurgājiens 1.puslaikā 2) 2.puslaikā gūtie vārti ( 2: 0) Lai veicas arī turpmāk!
Fotoacs
F
Aivaram Liepiņam iznākusi DINAMISKA fotoreportāža. Labi!
Verpakovska vārti
V
Pēc ilgiem pūliņiem otros vārtus Latvija guva 75.minūtē, kad pēc stūra sitiena burzmā vārtu priekšā bumbu tīklā iebakstīja Verpakovskis - 2:0.
Nu tad
N
Minūti pirms 1.puslaika beigām teicami nospēlēja Māris Verpakovskis, kurš ielauzās soda laukumā un apspēlēja 3 aizsargus, izdarīja piespēli gar vārtiem, kur pirmais pie bumbas bija Jurijs Žigajevs un ieraidīja to vārtos. Šie bija Žigajeva pirmie vārti izlases rindās. -------------------------------------------------- ----------------------------- Mārim PAŠAM vajadzēja, pēc tik kruta caurgājiena - apspēlējot 3, bliezt vārtos un gūtu savus 25.vārtus Latvijas izlases sastāvā. Lai gan jau tagad ar 24 gūtiem vārtiem Mārim Verpakovskim ir LABĀKAIS rezultāts Latvijas izlasē!
anglosaxis
a
Veči, neņemiet par pilnu. Tas taču Zigurds.
drakons
d
Klau, onkul, varbūt reiz beigsi murgot?
tinto
t
Zigurd, piedod, bet īsti normāls tu neesi. Varbūt pagaršo alu vai varbūt vīnu, runā, ka tie nomierina.
Zigurds
Z
Loģiski spriežot un latviski domājot, virsraksts šim gabaliņam būtu šāds: Latvija uzvar Luksemburgu valstu sacīkstē futbolā ar 2:0. Latvieši pamazām kļūst par latvijiešiem...