Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Liepājas un Daugavpils klubi izcīna otrās uzvaras futbola virslīgā

Otrās uzvaras jaunās sezonas Latvijas virslīgas futbola čempionāta otrās kārtas spēlēs sestdien izcīnīja Daugavpils Daugavas un Liepājas metalurgs komandas.

Daugavpils klubs savā laukumā aizvadīja smagu maču ar virslīgas jaunpienācējiem JPFS/FK Spartaks, izcīnot uzvaru ar rezultātu 1:0 (0:0). Vienīgos vārtus 66.minūtē guva Andrejs Kovaļovs.

Savukārt Liepājas metalurgs ar 2:0 (0:0) savā laukumā pārspēja Jūrmalas komandu. Arī šajā mačā abi vārti tika gūti otrajā spēles daļā, kad 49.minūtē precīzs bija Ritus Krjauklis, bet pašā cīņas izskaņā 11 metru soda sitienu realizēja Jurģis Kalns.

Citā cīņā Jelgava savā laukumā ar 2:1 (0:0) pārspēja Gulbenes futbolistus. Rezultātu 53.minūtē atklāja Jelgavas uzbrukuma līderis Vladislavs Kozlovs, tomēr 71.minūtē Josuke Saito panāca izlīdzinājumu. Uzvaru jelgavniekiem 87.minūtē izrāva kapteinis Valērijs Redjko.

Savukārt divu potenciālo pastarīšu cīņā Rīgas Daugava ar 1:0 (1:0) pieveica Metta/LU vienību. Šajā cīņā vienīgos vārtus jau trešajā minūtē guva Edgars Kārkliņš.

Kārtas centrālais mačs notiks svētdien, kad Skonto hallē vietējā Skonto komanda uzņems Ventspils futbolistus.

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.