Rīgā +3 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

papildināta - Olimps/RFS uzvar Jūrmalu-VV, Blāzma un Tranzīts nospēlē neizšķirti

LMT futbola virslīgas trešdienas spēlē uzvaru izcīnīja Olimps/RFS futbolisti, kuri savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Jūrmala-VV komandu, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.Vārtus otrā puslaika sākumā guva Kaspars Dubra, bet pamatlaika pēdējā minūtē – Artūrs Karašausks.Pēc šī panākuma Olimps, kas turnīra tabulā atrodas sestajā vietā, no piektās pozīcijas īpašniekiem jūrmalniekiem atpaliek vairs tikai par trim punktiem.

Otrā trešdienas spēlē, kurā tikās kaimiņi turnīra tabulas lejasgalā, Blāzma Rēzeknē nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Ventspils Tranzītu. Uz Aleksandra Ivanova gūtajiem vārtiem pirmajā puslaikā viesi atbildēja ar Alekseja Dimčuka precīzo raidījumu pēc pārtraukuma.Rēzeknieši saglabājuši viena punkta pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem.Nedēļas nogalē kārtējās spēles aizvadīs trīs līdergrupas komandas. Sestdien Liepājas metalurgs viesosies pie Jūrmala-VV futbolistiem, bet svētdien savstarpējā cīņā tiksies Skonto un FK Ventspils. Vēl Rēzeknes Blāzma uzņems Rīgas Daugavu.Turnīra tabula:1.    L.metalurgs    26    20    3    3    71-17    632.    FK Ventspils    26    20    3    3    73-17    633.    Skonto    26    20    2    4    80-21    624.    Dinaburg    26    15    4    7    31-21    495.    Jūrmala-VV    27    10    4    13    33-48    346.    Olimps/RFS    29    9    4    16    44-55    317.    Blāzma    27    4    5    18    18-65    178.    Tranzīts    30    2    10    18    20-59    169.    Daugava    25    1    5    19    18-85    8