Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Bārtulis palīdz Baris viesos uzveikt Kuldas pārstāvēto Ufas klubu

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas komanda Astanas Baris trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) uzvarēja cita aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Ufas klubu Salavat Julajev.Otrās trešdaļas 13.minūtē Salavat Julajev komandu vadībā izvirzīja Dmitrijs Sjomins, bet turpinājumā Baris guva trīs bezatbildes vārtus.

Jau pēc minūtes 1:1 panāca Romāns Starčenko, bet trešajā trešdaļā precīzi bija kanādietis Naidžels Douss un Kazahstānas naturalizētais kanādietis Kevins Dalmens.Bārtulis darbojās viesu komandas trešajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 15 minūtes un 39 sekundes. Statistikā viņš iekļuva ar vienu bloķētu metienu.Savukārt mājinieku pirmās maiņas aizsargs Kulda otrajā trešdaļā par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju tika sodīts ar divu minūšu noraidījumu. Viņš nospēlēja 20 minūtes un 59 sekundes, veicot divus metienus pa vārtiem, bloķējot vienu raidījumu un izpildot vienu spēka paņēmienu.Baris komanda pēc četru zaudējumu sērijas izcīnījusi otro panākumu pēc kārtas, bet Ufas klubs piedzīvoja trešo neveiksmi pēc kārtas, kas tam ir sestā pēdējos septiņos mačos.Austrumu konferences kopvērtējumā Salavat Julajev ar 63 punktiem 43 spēlēs ieņem piekto vietu, bet Baris seko pozīciju zemāk ar 63 punktiem 44 mačos.