Bļugeram rezultatīva piespēle uzvarētā AHL mačā pār Binduļa pārstāvēto komandu

Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers trešdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē, viņa pārstāvētajai Vilksbāres/Skrentonas Penguins komandai izcīnot uzvaru.

Penguins viesos ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) pārspēja aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvēto Hēršijas Bears komandu, pārtraucot piecu zaudējumu sēriju.

Bļugers ar rezultatīvu piespēli atzīmējās četras minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad mača spožākā zvaigzne Tomass di Pauli guva savus otros vārtus spēlē un panāca 2:0.

Bļugers šajā mačā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, tika pie četrām soda minūtēm un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Tikmēr Bindulis, kurš komandas sastāvā tiek periodiski, statistikas rādītājos neatzīmējās.

Bļugers šosezon 21 spēlē guvis sešus vārtus, veicis deviņas rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +6. Savukārt Bindulis četros mačos pie punktiem nav ticis un iekrājis neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat piecu zaudējumu sēriju pārtrauca uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas Rocket, kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) apspēlēja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvēto Belevilas Senators.

Balcers šajā mačā pa pretinieku vārtiem meta trīs reizes, kamēr Jevpalovs ar aktivitāti neizcēlās. Abi Latvijas hokejisti tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Balcers šajā sezonā 21 spēlē guvis septiņus vārtus, veicis sešas rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +1. Tikmēr Jevpalovs 21 mačā guvis trīs vārtus, veicis vienu rezultatīvu piespēli un ticis pie negatīvas lietderības -4.

Tāpat trešdien laukumā devās arī vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, kura pārstāvētā Klīvlendas Monsters savā laukumā ar 4:5 (1:2, 2:0, 1:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Toronto Marlies vienībai.

Kivlenieks šajā mačā atvairīja 28 no 33 pretinieku mestajām ripām.

Kivlenieks šosezon uz ledus bijis sešos mačos, kuros vidēji ielaidis 3,43 ripas un atvairījis 87,5% metienu.

Atlantijas divīzijas kopvērtējumā sestajā vietā ar 22 punktiem 21 spēlē atrodas Vilksbāres/Skrentonas Penguins, kur astotā ar 19 punktiem 21 spēlē ir Hēršijas Bears.

Savukārt Ziemeļu divīzijas trešajā vietā ar 23 punktiem 20 cīņās atroda Klīvlendas Monsters, kamēr septītā ar 19 punktiem 21 cīņā ir Belevilas Senators, bet astotā ar 18 punktiem 22 dueļos ir Lavālas Rocket.