Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Bukarts gūst uzvaras vārtus, Dinamo/Juniors hokejisti iekļūst finālā

Latvijas atklātā hokeja čempionāta finālam kvalificējušies Dinamo/Juniors kluba hokejisti. Sestdien pusfināla ceturtajā spēlē viņi pagarinājumā ar 5:4 (2:0, 1:0, 1:4, 1:0) pārspēja Ozolnieki/Monarch komandu un pabeidza sēriju ar rezultātu 3:1.Finālā Rīgas Dinamo fārmkluba sāncenši būs pašreizējie Latvijas čempioni Liepājas metalurga hokejisti, kuri trīs reizes pēc kārtas pusfinālā pieveica kluba otro komandu.

Finālsērijas pirmā spēle paredzēta otrdien.Pirmās trešdaļas vidū pusotras minūtes laikā Ronalds Cinks un Roberts Bukarts panāca 2:0 Dinamo/Juniors labā. 33.minūtē triju vārtu pārsvaru panāca vēl viens KHL pieredzi guvušais mājinieku uzbrucējs – Armands Bērziņš.Aizraujoši notikumi risinājās trešajā trešdaļā. Deviņu minūšu laikā Vadims Romanovskis, Edgars Rozentāls un Jānis Vegners panāca izlīdzinājumu 3:3, bet 54.minūtē Vegners vadībā izvirzīja jau Ozolnieki/Monarch vienību. Nepilnu minūti vēlāk Māris Bičevskis atjaunoja līdzvaru 4:4.Papaildlaikā bija nospēlēta tikai 41 sekunde, kad Roberts Bukarts guva izšķirošos vārtus Dinamo/Juniors labā, liecina Latvijas Hokeja federācijas informācija.

Šosezon Baltkrievijas atklātā čempionāta pamatturnīrā abi Latvijas klubi Liepājas metalurgs un Dinamo/Juniors tikās savā starpā četras reizes. Trīsreiz uzvarēja liepājnieki (4:2, 6:5 (s.met.) un 5:2), vienreiz – rīdzinieki (5:3).